some image

Blog

Anunt Angajare: Inginer tehnic

Locuri de Munca
iC Consulting asista firma de constructii in procesul de angajare pentru postul de Inginer tehnic.Engineering-and-Business-A-Combination-for-Success_hero

Responsabilitati:
-supervizeaza si controleaza activitatile desfasurate pe santiere
-administreaza si controleaza procesele de munca si se asigura de progresul constructiei
-ajuta la asigurarea bunei desfasurari a lucrarilor pe santier si respectarea termenelor limita
-participa la intocmirea necesarului de materiale, resurse financiare, resurse umane
-asigura legatura cu furnizorii de materiale
-asigura aprovizionarea cu materiale, verificarea calitatii si cantitatii lor
-intocmirea de rapoarte catre conducerea societatii
Candidatul ideal:
–studii superioare de preferinta tehnice
-experienta similara in domeniu
-permis de conducere cat. B
-seriozitate si capacitate de organizare rapida
-bune capacitati de comunicare si relationare
-dispus la deplasari
-spirit de initiativa

Se ofera:
-pachet salarial motivant
-masina de serviciu
-telefon si laptop de serviciu
Asteptam CV-urile la adresa
iccons@gmail.com