some image

Blog

Angajari: Inspector Resurse Umane

Locuri de Munca

angajam-iru22IC Consulting asista firma de constructii in procesul de angajare pentru postul de INSPECTOR RESURSE UMANE

CANDIDATUL IDEAL:

  • studii superioare
  • experienta anterioara in resurse umane- minim 5 ani
  • cunostinte solide de legislatia muncii
  • persoana cu spirit analitic, cu initiativa
  • persoana orientata spre rezultat si solutii
  • abilitati excelente de comunicare
  • responsabilitate si seriozitate
  • constituie un avantaj detinerea permisului de conducere categoria B

RESPONSABILITATI:

  • intocmirea corecta si gestionarea documentelor de angajare
  • inregistrarea si transmiterea corecta si la termen a datelor in REVISAL
  • intocmirea si gestionarea documentelor de evidenta a personalului
  • actualizarea fiselor de post, regulamentului de ordine interioara si a contractului colectiv de munca la nivel de societate
  • intocmirea pontajelor
  • intocmirea ordinelor de deplasare
  • tinerea evidentei concediilor de odihna si verificarea pontajelor cu cererile de concediu de odihna, certificatele medicale si alte referate din cursul lunii.
  • organizarea evaluarii performantei angajatilor

Asteptam CV-ul tau pe adresa iccons@gmail.com,
mai multe detalii la telefon 0745019696