some image

Blog

Anunt angajare: Inspector Resurse Umane

Locuri de Munca

IC Consulting asista firma de constructii in procesul de angajare pentru postul de

INSPECTOR RESURSE UMANE

(locatia Cluj-Napoca)

inspector resurse umane

CANDIDATUL IDEAL:

  • experienta anterioara in resurse umane- minim 3 ani
  • cunostinte solide de legislatia muncii
  • cunostinte de contabilitate primara
  • abilitati de comunicare
  • responsabilitate si seriozitate
  • constituie un avantaj detinerea permisului de conducere categoria B

RESPONSABILITATI:

  • intocmirea si gestionarea documentelor de evidenta a personalului
  • inregistrarea si transmiterea corecta si la termen a datelor in REVISAL
  • organizarea evaluarii performantei angajatilor
  • intocmirea corecta si gestionarea documentelor de angajare
  • intocmirea pontajelor
  • intocmirea ordinelor de deplasare
  • tinerea evidentei concediilor de odihna si verificarea pontajelor cu cererile de concediu de odihna, certificatele medicale si alte referate din cursul lunii.

Asteptam CV-ul tau pe adresa iccons@gmail.com,

mai multe detalii la telefon 0745019696